Beschrijving
This Product is no longer available.
Please use 2020V2 further.
Uitwisselingen en OEM-vervanging
- Baldwin PF7890
- KAT 407384
- KAT 4P7384
- Volvo-889425
- Volvo-model 3831224
Onderdeelnummer: 2020SM-OR Gemaakt door: Parker Racor Vervangend element-Std 2 Micron met afdichtingen Vervangend patroonfilterelement voor Turbine Series Filters – Racor
This Product is no longer available.
Please use 2020V2 further.
Uitwisselingen en OEM-vervanging
| Gewicht | 0,34 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 24,4 cm |
| Sollicitatie | Dieselmotoren |
| Merk | Schaar |
| Diameter (buitendiameter) | 4,68 inch / 11,9 cm |
| Filteren | Dieselolie / B20 |
| Media | Aquabloc "2 micron" |
| Micron-classificatie | 98% bij 4 micron |
| Productassortiment | Turbine (patroon FF/WS) |
| Productstijl | Bruine eindkappen |

Bel voor prijs

78,00 €

Bel voor prijs