Beschrijving
This Product is no longer available.
Please use 2040V30 further.
Onderdeelnummer: 2040N-30 Gemaakt door: Parker Racor Brandstofelementpatroon 30 micron 2040 Vervangend patroonfilterelement voor Turbine-seriefilters – Racor
This Product is no longer available.
Please use 2040V30 further.
| Gewicht | 0,23 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 11,7 cm |
| Sollicitatie | Dieselmotoren |
| Merk | Schaar |
| Diameter (buitendiameter) | 4,68 inch / 11,9 cm |
| Filteren | Dieselolie / B20 |
| Media | Aquabloc "30 micron" |
| Micron-classificatie | 98% bij 30 micron |
| Productassortiment | Turbine (patroon FF/WS) |
| Productstijl | Zwarte gegoten eindkappen |

Bel voor prijs

Bel voor prijs

21,90 €