Beschrijving
This product is no longer available.
Please use 2020V10 further
Onderdeelnummer: 2020N-10 Gemaakt door: Parker Racor Brandstofelementpatroon 10 micron 2020 Vervangend patroonfilterelement voor Turbine-seriefilters – Racor
This product is no longer available.
Please use 2020V10 further
| Gewicht | 0,437 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 24,4 cm |
| Sollicitatie | Dieselmotoren |
| Merk | Schaar |
| Diameter (buitendiameter) | 4,68 inch / 11,9 cm |
| Filteren | Dieselolie / B20 |
| Media | Aquabloc "10 micron" |
| Micron-classificatie | 98% bij 10 micron |
| Productassortiment | Turbine (patroon FF/WS) |
| Productstijl | Zwarte gegoten eindkappen |

Bel voor prijs

Bel voor prijs