Extra informatie
| Gewicht | 1,54 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 11,4 × 28,4 cm |
| Kom Type | Standaard, helder technisch plastic |
| Merk | Schaar |
| Stroomsnelheid | 90 gph / 341 lph |
| Verwarming | Geen verwarming (diesel of benzine) |
| Maximale vloeistoftemperatuur. | 190°F / 88°C °F |
| Micron-classificatie | 98% bij 30 micron |
| Montage | Inclusief beugel |
| Onderdeeltype | Filtermontage |
| Poortgrootte | 3/8"-18 NPTF (SAE J476) |
| Productserie | Diesel Spin-on 600 |
| Producttype | Diesel Spin-on Brandstoffilter/Waterafscheider |
| Havens | 2 Inlaat / 2 Uitlaat |
| Drukval | 2 kPa |
| Filteren | Diesel / Benzine |
| Primerpomp | Geen pomp (diesel of benzine) |
| Materiaal-Kom | Helder technisch plastic |
| Materiaal-Hoofd | Aluminiumlegering |
| Bedrijfstemp. | -40 tot 121°C, -40 tot 250°F |
| Diepte | 4,5 inch / 11,4 cm |
| Elementtype | 30 Micron Aquabloc® Spin-on |





