Extra informatie
| Gewicht | 0,19 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 5,8 cm |
| Sollicitatie | Op/buiten de snelweg |
| Merk | Schaar |
| Materiaal | Engineering Composiet Kunststof |
| Maximale stroomsnelheid | 20 cfm / 0,6 m3/m |
| Productassortiment | Dynamische motorluchtvoorfilters |
| Productserie | EACP |
| Filteren | Motorlucht |
| Uitlaat | 1,5 inch / 3,8 cm |
| Diameter (buitendiameter) | 3,6 inch / 9,1 cm |

